Email

info@nidogroup.cz

Telefon

+420 724 506 167

Najdete nás na

U Studánky 1064, Líbeznice

RD Předboj

Moderní nízkoenergetický dům se zahradou a terasou na okraji malé obce nacházející se 15 minut jízdy autem od nejbližší stanice metra Střížkov. Dispozice domu 5+kk a zahrada o velikosti 310 m2 poskytuje ideální prostor pro příjemné rodinné bydlení. V přízemí se nachází prostorná obývací místnost s kuchyňským koutem dle Vašeho výběru v ceně, jídelním prostorem a místem pro pohovku s křesly, kde se nachází i příprava na krbová kamna.

Tento prostor je z obou stran prosvětlen velkými francouzskými okny a doplněn o samostatnou toaletu, spíž a velkou úložnou místnost.
V horním patře se nachází tři ložnice a koupelna. Venku se nachází zahrada s dřevěnou terasou, která je přístupná přímo z kuchyně či obývací místnosti. Přímo před hlavními dveřmi je jedno kryté a jedno nekryté parkovací stání. Kvalita použitého materiálu (izolační trojskla, dřevěné podlahy, nejvyšší řady keramiky) a spotřebičů (podlahové topení AEG, zásobník Stiebel Eltron) v celém domě převyšuje běžný standard. Nabízí tedy vysoce kvalitní bydlení při použití nejlepších možných materiálů a stavebních postupů, avšak při zachování dostupné ceny. Tato nemovitost je součástí dvojdomu, který je přirozeně rozdělen na dvě jednotky.

Obě spolu přímo sousedí, nicméně navzájem spolu nekolidují a zachovávají přirozené soukromí každé rodiny. Veškerá občanská vybavenost se nachází max. 5 minut jízdy a to převážně v Líbeznici. Autobusová zastávka směr Praha v obci, Tesco 8 minut jízdy od domu. V obci se rovněž nachází golfový klub s příjemnou restaurací