Email

info@nidogroup.cz

Telefon

+420 724 506 167

Najdete nás na

U Studánky 1064, Líbeznice

RD Husinec/Řež II. Etapa

Dokončili jsme výstavbu moderního nízkoenergetického domu o velikosti 125 m2 se zahradou 335 m2 a terasou 22 m2 na okraji obce Husinec Řež, nacházející se 15 minut jízdy autem od nejbližší stanice metra Kobylisy. Dispozice domu 5+kk se zahradou poskytuje ideální prostor pro příjemné rodinné bydlení. Prostorná místnost v přízemí se skládá z obývací části, jídelny a kuchyňské linky, kterou máte zahrnutou v ceně domu. Nachází se zde i příprava na krbová kamna. V horním patře jsou tři ložnice a koupelna s vanou a sprchovým koutem.

Celý dům je prosvětlen velkými francouzskými okny. Zahrada s dřevěnou terasou je přístupná z kuchyně či obývací místnosti. Přímo před hlavním vstupem je předzahrádka osázená zelení a dvě parkovací stání se samonosnou branou. Vysoká kvalita použitých materiálů v celém domě výrazně převyšuje běžný standard (izolační trojskla, dřevěné podlahy, nadstandartní dveře, nejvyšší řady sanity a keramiky, podlahové topení AEG, zásobník s tepelným čerpadlem). Obě poloviny spolu sousedí, nicméně si zachovávají přirozené soukromí každé rodiny.

Veškerá občanská vybavenost se nachází přímo v obci. Autobusová zastávka směr Praha je 200 m od domu. V nejbližším okolí se nachází přírodní rezervace, rokle, řeka a také cyklostezka vedoucí podél toku Vltavy. Dům nabízí vysoce kvalitní bydlení při použití nejlepších možných materiálů a stavebních postupů, avšak při zachování dostupné ceny. Obě bytové jednotky byly prodány v 01/2018.